Flow Control

System monitoringu osób i mienia Flow Control 

Monitoring epidemiologiczny

Aktualna sytuacja na świecie spowodowana pandemią wirusa COVID-19 nie pozwala Ci spokojnie prowadzić firmy? Wprowadź w niej monitoring epidemiologiczny!

Flow Control zapewni Ci pełną kontrolę nad Twoją firmą.    Ta wspaniała opaska dopilnuje, aby wszystkie osoby pracujące w Twojej firmie były bezpieczne.

Flow Control

 

Flow Control to niezwykle nowoczesny system, pozwalający na monitorowanie położenia osób i obiektów znajdujących się w jednej przestrzeni. Co więcej, opaska czuwa również nad zachowaniem bezpiecznej odległości między pracownikami. System ten działa na podstawie technologii tagów pasywnych i aktywnych. Flow Control pozwala na uproszczenie procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu. Pozwoli on na uproszczenie procedur i zastąpienie wszelkich niezbędnych kart dostępu, kluczy, czy też kodów jedną bransoletką.
System Flow Control został wyposażony w dodatkowe funkcje ułatwiające zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19. System zapisuje trasy, jakie przebyły dane osoby oraz obiekty, by w razie zakażenia szybko porównać dane pracowników i zlokalizować potencjalnie zagrożone osoby. System nadzoruje również z ogromną dokładnością odległość między osobami, które pracują w jednej przestrzeni. W razie przekroczenia bezpiecznej odległości wysyła użytkownikom sygnał informujący, że dystans między nimi jest za mały i natychmiast należy go zwiększyć.

 

Dzięki systemowi Flow Control możesz sprawdzić dokładny czas wejść do firmy i wyjść z firmy swoich pracowników, co pozwoli Ci na kontrolę ich czasu pracy. System pozwala również na szybkie i trafne namierzanie obiektów, dzięki czemu, już nic nigdy nie zgubi się w magazynie Twojej firmy. Kolejnym atutem systemu jest możliwość otwierania drzwi i wind za pomocą bransoletki. Usprawni to korzystanie z nich oraz zapobiegnie niepotrzebnemu dotykaniu klamek, czy też guzików, na których może znajdować się wirus. Pamiętaj, że jest to bardzo ważne, ponieważ kontrola dostępu staje się jednym z najważniejszych elementów przy organizowaniu pomieszczeń w większych firmach. Pozwala ona na płynne funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

System Flow Control daje Ci możliwość wprowadzenia w Twojej firmie monitoringu epidemiologicznego. System nie tylko dba o zachowanie bezpiecznej odległości między pracownikami, ale pozwala również na dużo większe możliwości kontroli przepływu osób i mienia w przedsiębiorstwie. Flow Control to narzędzie stworzone do walki z koronawirusem, więc jeśli chcesz, aby Twoja firma zapewniła bezpieczeństwo pracowników na najwyższym poziomie, nie czekaj, sprawdź! System jest całkowicie dostosowany do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Flow Control tworzy bazę danych, dzięki której podniesiesz bezpieczeństwo swojej firmy w czasie pandemii oraz zwiększysz jej wydajność.

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojej firmy

Kontakt

Tel

(+48) 605 477 644

Email

uv@lean-tech.pl

dane firmy

LEAN-TECH
NIP: 894 304 00 46
Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski

Napisz!